Johtoryhmät ja toimihenkilöt

Rasti-Lukko ry Hallitus

Puheenjohtaja: Tommi Nyman, puh: 050 360 7823, puheenjohtaja@rastilukko.fi

Varapuheenjohtaja: Pekka Tiira, puh: 0500 991 867, tiira.pekka@gmail.com

Muut jäsenet: Tarja Arponen, Liisi Hentonen, Janne Uusi-Pietilä, Mikko Rohila, Vesa-Ville Väänänen

 

Hiihtojaosto

Puheenjohtaja: Pekka Tiira, puh: 0500 991 867, tiira.pekka@gmail.com

Sihteeri: Tarja Arponen, tarja.arponen@gmail.com

Hiihtokoulu: Jani Ruusunen, puh: 050 408 9061, jani.ruusunen@eraheppu.fi

Valmennus: Kimmo Kouru, puh: 040 180 9785, kimmo.kouru@rauma.fi

Jäsenet: Risto Arponen, Markku Virtanen, Mikko Rohila, Raimo Vahanto, Juha Haapavuori

 

Suunnistusjaosto

Puheenjohtaja: Liisi Hentonen puh. 050 547 5485, liisihentonen@gmail.com

Nuorisovastaava: Heli Valtonen puh 040 533 4412, helimv@gmail.com

Karttavastaava: Timo Nurmi, puh. 044 297 3944, timppa.nurmi@dnainternet.net

Harrastesuunnistusvastaava: Ralf Eklund, puh. 040 512 1670, ralf.eklund@dnainternet.net

Kilpailuvastaava: Janne Uusi-Pietilä puh. 044 554 5205, janne.up@live.fi

Valmennusvastaava: Janne Kallioniemi puh. 0400 866 781, janne.kallioniemi@alfalaval.com

Jäsenet: Maria Hyörtti, Mikael Kauppi, Viljo Lohtander

 

Toimihenkilöt

Kirjanpitäjä: Kaarina Tella, kaarina.tella@gmail.com

Rahastonhoitaja: Ada Silén, Huuhkajantie 9A, 26100 Rauma, puh 040-561 4925 ada.silen@gmail.com,

Laskuttaja: Nina Marttinen, myynti@rastilukko.fi

Jäsenrekisterinpitäjä: Nina Marttinen, ninam.rauma@gmail.com

Pelastustoimen vastuuhenkilö: Kalle Virtanen

Kotisivujen pääkäyttäjä: Jussi Heino, puh. 050 529 8974, jussi.heino@motoseal.fi

Tiedottaja: Vesa-Ville Väänänen, puh. 044 988 8080, vesavillev@gmail.com

Tuomolantien varaston avaimet: Liisi Hentonen, puh. 050 547 5485, liisihentonen@gmail.com